Borsa Mania Forum

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. 21 Nisan 2014, 10:04:02

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: BEDELSİZ POTANSİYELİ EN YÜKSEK 10 HİSSE  (Okunma Sayısı 15794 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
prof
MODERATÖR

Rep Gücü: 8
Karizma: 3225

« : 17 Mart 2009, 22:09:59 »

Kim gönderecek TEMELCİLERE DUYURULUR  bagir bagir bagir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir.
Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, Portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile
müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum
ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile
risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım
kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
inflex
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 20 Mart 2009, 02:06:19 »

pirelli kablo zannederim şu ana kadar en yüksek bedelsiz açıklayan oldu ....% 185 gibi bir rakam  vereceği diğer temettü ile şu anki fiyat üzerinden 0.60 a maliyet veriyor... çalışan bir kurum endüstriyel ileri teknoloji kablo üretiyor... zarar yazmaz tahmin ediyorum..buralarda kalmaz gibi.................
prof
MODERATÖR

Rep Gücü: 8
Karizma: 3225

« Yanıtla #2 : 20 Mart 2009, 22:53:05 »

ilginize teşekkürler p.kablo ile ilgili çalışalım bakalım smitten smitten

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir.
Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, Portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile
müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum
ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile
risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım
kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
TEVFİK
Yeni Dost
*

Rep Gücü: 0
Karizma: 6

« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2009, 23:13:31 »

ALCAR CUMA GÜNÜ FAZLA YIKILMADI BURALAR ALIM YERİ OLABİLİR Mi? BEDELSİZ DURUMU VE DESTEK DİRENÇLERİ NASIL FAZLA BEKLETİR Mİ?ELİMDE ALKİM VAR DAHA AŞAGI GELİR Mİ? DAHA ÖNCE 6.60-6.10DESTEK DEMİŞTİNİZ. TŞKLER
brkr67
Sıkı Dost
**

Rep Gücü: 0
Karizma: 8

« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2010, 22:13:55 »

Topiğin adı hoş, ama içi boş kalmış sanırım. Bismillih deyip ben başlıyayım. 2010 un bedelsiz yarışında benim kanaatimce ilk hisse ALCAR. alarko carrier.
   Hissenin temel analizi mükemmel; şöyleki sermaye 10milyon, bu yılki 2009 karı 13milyon, geçen yıllardan bekleyen yaklaşık 180 milyon kar var, altı yıl önce %700 bedelsiz dağıtmış, her yıl temettü dağıtmış, şu an üzerinde %1900 civarı bedelsiz yükü var. geçen yıl alarkonun grubunda algyo bedelsiz vermiş, bu yıl bence bunun sırası geldi. kasa dolu ,pasif dolu, işler iyi, kar iyi , üstelik bu kurumu sıfırdan yapmaya kalksan bu fiyatlar çok komik maledemezsin, defter değeri 20 civarı , tabi henüz bedelsiz ve temettu konulmamış değeri, elindeki duran varlıkları hesap edilmemiş defter değeri bu, ama bence sürpriz bir bomba gibi bir senet.31 mart 2010 genel kurulu var, iyi bir haber gelir kanaatindeyim.Üstelik dünya markası olmak öyle 10milyon sermayeyle olmaz. alarko carrierde bunu anlamıştır umarım, bide yaz geliyor, alarko carrier yalnız doğalgaz kombi , klima yapmıyor, bunların sulama ile ilgili araç gereçleride var, carrier olarak satıyorlar , örneğin dalgıç pompaları mükemmel tutmuş vaziyette piyasada,geleceği iyi olcak diyor, uyuyan dev uyanmalı artık diyorum.
    Üstelik senedin teknik analizine bakacak olursak, harika bir kanala girdi, trend yukarı, anlayanlar için diyebilirim ki , çanak çömlek flama olayı düzeldi, iyi kazanç var dikkat,,,tabi bu benim fikrim, ne senetler gördük tekniği çok iyi ama kucağa verildi, fakat bu alcar 26 şubatta kucağa verilmediğini gösterdi, yukarılara doğru 2010 a damga vuracağını ortaya koydu,,,
     Bu topiğin 2010 ilk bedelsiz adayı benim ALCARım olsun, bismillah diyerek uçuşa geçmenin zamanı geldi. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yalnızca hayallerimin esiriyim. Kurgularımın bir eseri olarak alcarı seçtim, bakalım bu kurgu tutacakmı, ytd .
tsubasaa
YÖNETİCİ

Rep Gücü: 9
Karizma: 1627

Korkaklar hergün yiğitler bir gün ölürler

« Yanıtla #5 : 25 Mart 2010, 22:26:59 »

Düşük sermayeli şirketler dikkate alınmalı.
Bu tip şirketlerde hem bedelli hem de bedelsiz artırımlar yüksek oranlarda olabilir.

ASLAN ÇİMENTO BEDELSİZ
BURCE BEDELLİ BEDELSİZ.
VKFRS BEDELSİZDEN BİR DÜRE SONRADA BEDELLİ GELEBİLİR.
KONYA ÇİMENTO.
ALCAR BEDELSİZ
ALGYO BEDELSİZ
AKMGY BEDELSİZ
CLEBİ BEDELSİZ
GSRAY BEDELSİZ

AKLIMIZA GELDİKÇE ÇOĞALTABİLİRİZ İLK AKLA GELENLER BUNLAR..

つばさ - That's my line...

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir.Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, Portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

DUYURULAR http://www.borsamania.net/forum/index.php?board=53.0
FORUM KULLANIMI http://www.borsamania.net/forum/index.php?board=52.0
SORUNLAR VE SORULAR http://www.borsamania.net/forum/index.php?topic=4816.0
TEKNİK ANALİZ ÖĞRENİYORUM=>Takip etmeniz yararınızadır:) ==>>http://www.borsamania.net/forum/index.php?topic=4472.0
DOW FUTURE==>> http://www.borsamania.net/dow_future.html
FINNET ACTIVE CHART TEMEL BILGILER ==>>http://www.borsamania.net/forum/index.php?topic=4985.0
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: